Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Już 2 maja odbędzie się trzecia edycja Kołobrzeg Maraton. Impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej maratończyków nie tylko z Polski, ale również z Europy.


Trasa biegu jest wyjątkowa zaczyna się w Kołobrzegu ( przy Hotelu Provita) następnie biegnie ścieżką rowerową do Podczela przez Ekopark w stronę Ustronia Morskiego do Gąsek i nawrót do Kołobrzegu. Maratony w Polsce i Europie cieszą się coraz większą popularnością, coraz więcej osób biega, również ten trend mocno widoczny jest w Kołobrzegu. Na zawodników czeka dużo atrakcji. To nie tylko piękny medal i pamiątkowa koszulka. To również atrakcyjne nagrody i niespodzianki, jak okłady borowinowe w pakiecie i produkty regionalne.

Szczegóły: www.maratonkolobrzeg.pl.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama