Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, łosoś,gigant,rekordZarząd Koła Miejskiego PZW zaprasza do udziału w zawodach w wędkarstwie morskim „Perła Bałtyku 2015”, które odbędą się w Kołobrzegu od 1 do 3 maja.


Rywalizacja odbędzie się w czterech oddzielnie punktowanych i nagradzanych konkurencjach: surfcastingu, spinningu, wędkarstwie muchowym i trollingu. Szczegółowe regulaminy każdej konkurencji dostępne są na stronie organizatora pod adresem www.1479.pzw.org.pl.

Zawodnicy wędkujący z brzegu w konkurencji surfcastingowej spotykają się na plaży zachodniej w Kołobrzegu za Zespołem Szkół Morskich, o godzinie 16:00 w sobotę 02. maja. Po rozlosowaniu i zajęciu stanowisk będą łowili non-stop do niedzieli do godziny 11:00. Organizator zapewnia ciepłe i zimne napoje (bezalkoholowe), a także dwa posiłki podane na plaży: ciepłą kolację (około godziny 20:00) i ciepłe śniadanie około 6:30.

Zbiórka uczestników zawodów spinningowych i muchowych odbędzie się w niedzielę 03 maja, na plaży zachodniej o godzinie 6:00, przy namiocie organizatora. Zakończenie tych konkurencji zaplanowane jest na godzinę 13:00, po rozegraniu dwóch 3-godzinnych tur z 30-minutową przerwą w trakcie której podany będzie ciepły posiłek. Przez cały czas trwania zawodów dostępne będą napoje ciepłe i zimne.

W konkurencji trollingowej zgłoszone łodzie, oraz ich załogi muszą posiadać wszystkie aktualne pozwolenia. Pierwsze 10 jednostek zgłoszonych do udziału w Perle Bałtyku będzie zwolniona z opłaty za cumowanie w Marinie Solnej. Załogi łodzi motorowych mają wypłynąć z portu w piątek o godzinie 8:00, po wcześniejszej odprawie, która rozpocznie się o 7:30. Pierwszy dzień ma zakończyć się dla nich o godzinie 19:00. W sobotę 02-go maja łodzie mogą wypłynąć już od o godziny 5:00 podobnie jak w niedzielę 3-go maja. Ostatniego dnia powrót do Mariny Solnej jest zaplanowany na godzinę 13:30.

Uwaga! Zawodnicy konkurencji brzegowych są zwolnieni z posiadania zezwolenia na wędkowanie w morzu. Zezwolenie zapewnia organizator.

Uroczyste podsumowanie z wręczeniem pucharów i nagród odbędzie się w Marinie Solnej, w niedzielę około godziny 14:00, gdzie dla uczestników wydawane będą także ciepłe posiłki.

Opłatę startową w wysokości 50 zł można wpłacić bezpośrednio przed zawodami tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.

Pytania prosimy kierować na e-mail: pzwkolobrzeg@wp.pl lub tel. 509 094 537.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama