Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

9-10 maja 2015 roku w Ośrodku Jazdy Konnej "Michalski" w Budzistowie odbędzie się kolejna edycja Polsko - Niemieckich Zawodów Jeździeckich.


W sobotę i niedzielę 9-10 maja 2015 r. w godzinach 10.00 - 17.00 w Ośrodku Jazdy Konnej "Michalski" w Budzistowie odbędzie się kolejna edycja Polsko – Niemieckich Zawodów Jeździeckich, których organizatorem jest Powiat Kołobrzeski. Zawody odbywają się dzięki współpracy z klubem jeździeckim z Niemiec.

Impreza realizowana jest w ramach projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Funduszy Małych Projektów z Programu Operacyjnego Celu 3 "Europejska Współpraca Transgraniczna" - Współpraca Transgraniczna "Krajów Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia i Rzeczypospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie)" 2007-2013. Całkowita wartość projektu 11 510,00 EUR.

W dwudniowych zawodach weźmie udział 40 zawodników z Polski i Niemiec. Zawodnicy walczyć będą w konkursie skoków przez przeszkody m.in. w klasie:
- klasa mini LL dokładności dla dzieci,
- klasa LL dokładności,
- konkurs Speed and Music,
- klasa L z trafieniem w normę czasu,
- klasa P zwykły,
- klasa N dokładności o wzrastającym stopniu trudności,
- klasa P doskonałości o wzrastającym stopniu trudności,
- klasa N zwykły
- klasa C doskonałości o wzrastającym stopniu trudności z rozgrywką Grand Prix o Puchar Starosty Kołobrzeskiego.

Dodatkowo:
- pokaz jazdy konnej w damskim siodle - warsztaty,
- pokaz technik hipoterapii.

Głównym celem imprezy jest podtrzymanie wieloletniej współpracy pomiędzy Powiatem Kołobrzeskim a Powiatem Barnim - partnerem z Niemiec. Zawody jeździeckie są inicjatywą, która przyczynia się do lepszego poznania się i wymiany doświadczeń, wspierania aktywnych form wypoczynku, a nade wszystko przyczynia się do kultywowania tradycji i sztuki jeździectwa oraz łączenia kultur mieszkańców obu powiatów.

Początek imprezy w sobotę 9 maja o godz. 10.00.

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski zaprasza wszystkich chętnych do obejrzenia Polsko - Niemieckich Zawodów Jeździeckich!

Wstęp wolny!

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama