Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Projekt zakłada stworzenie Street Workout Parku, gdzie będzie można ćwiczyć kalistenikę, gimnastykę, parkour, crossfit i pole dance oraz wiele innych dyscyplin.


Street workout to świetny sposób na wzmocnienie kondycji, poprawę sylwetki i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Trening typu Street Workout zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Jest to rodzaj ćwiczeń kalistenicznych ( z obciążeniem własnego ciała) na świeżym powietrzu, wykonywanych z użyciem elementów tzw. „małej architektury” , np. trzepaki, murki, latarnie, bramki piłkarskie, ...).

Obecnie powstaje coraz więcej specjalnie do tego celu przystosowanych Parków (place zabaw dla dorosłych), wyposażonych w drążki rozmieszczone na różnych wysokościach, poręcze, drabinki, ścianki, ławeczki do ćwiczeń itd.

Mieszkańcy Kołobrzegu jeśli chcecie, aby tego typu obiekt powstał w ogólnodostępnym miejscu na terenie miasta, a mianowicie w parku nadmorskim im. Stefana Żeromskiego, głosujcie na projekt nr 11 w budżecie obywatelskim – stworzenie Street Workout Parku.

Najprościej na listę do głosowania można wejść poprzez nasza stronę www.workoutpark.eu.

Miłośników Street Workoutu w Kołobrzegu znajdziesz na FACEBOOKU www.facebook.com/STREETWORKOUTKOLOBRZEG


LICZYMY NA TWÓJ GŁOS!
MASZ CZAS DO 10 MAJA NA GŁOSOWANIE PRZEZ INTERNET

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama