Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W sobotę 30 maja, planowo o godz. 12.50, do Kołobrzegu przyjedzie pociąg "Pirat" prowadzony przez historyczny parowóz z parowozowni w Wolsztynie.


O 6.05 pociąg wyruszy z dworca Poznań Główny i przez Piłę Główną, Szczecinek i Białogard dotrze do Kołobrzegu. Najpierw zatrzyma się na dworcu kolejowym, a potem ,tradycyjnie, dotrze pod latarnię morską. Pociąg objęty jest całkowitą rezerwacją miejsc. Na portalu "Turkol" można jeszcze nabyć miejscówkę.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama