Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

27 maja w godz. 10-14, w sali plafonowej Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu odbędzie się seminarium pt. „Z kart historii polskich formacji granicznych”.
Celem seminarium jest przedstawienie istniejącej wiedzy historycznej związanej z polskimi formacjami granicznymi. Seminarium jest kontynuacją długofalowego projektu, który powstał w wyniku umowy o współpracy zawartej w 2011r. pomiędzy Muzeum Oręża Polskiego, a Komendą Główną Straży Granicznej. Efektem dotychczasowej współpracy jest “Aleja polskich formacji granicznych”, stanowiąca część wystawy plenerowej.

Seminarium, towarzyszyć będzie, otwarcie wystawy pt. “Bezpieczne granice”. Na uroczyste otwarcie wystawy zapraszamy w dniu 27.05.2015 o godz. 18.00, do Kamienicy Kupieckiej w kompleksie wystawienniczym muzeum przy ul. Emilii Gierczak 5.

Organizatorami nowego przedsięwzięcia są: Starostwo Kołobrzeskie, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu oraz Kołobrzeskie Stowarzyszenie Grup Rekonstrukcyjnych.

Patronat objęli: Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku kadm. Piotr Stocki,  Dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie dr Marcin Stefaniak, Komendant Główny Straży Granicznej gen. dyw. SG Dominik Tracz, z-ca BOI KG SG-Kierownik Archiwum SG w Szczecinie płk SG dr Ryszard Techman oraz właściciel Centrum Atrakcji Wojskowych “Bastion” w Kołobrzegu Marta Michalska.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama