Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapraszamy dzieci do lat 14 wraz z opiekunami i własnym sprzętem wędkarskim, na łowisko Niekanin, gdzie w niedzielę 31 maja zostaną rozegrane zawody.


Zawody odbędą się w dwóch grupach wiekowych: do lat 10 i do lat 14 włącznie. Zbiórka rozpocznie się o godzinie 9:30 na parkingu pomiędzy stawami. Wjazd z szosy na odcinku Niekanin – Obroty. Zakończenie zawodów planowane jest na godzinę 13:00

W tym roku poza upominkami dla wszystkich i nagrodami dla najlepszych, organizator zapewnia słodki poczęstunek, napoje zimne i gorące, a także kiełbaski pieczone nad ogniskiem.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Uczestnicy wraz z opiekunami przyjeżdżają na koszt własny. Mile widziane są całe rodziny.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama