Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lokalny komitet referendalny ds. organizacji referendum ogólnokrajowego w sprawie JOW-ów zaprasza na spotkanie 2 czerwca (wtorek) o 18.00 do kawiarni Adabar.


Organizatorzy, podczas spotkania min. przekażą materiały informacyjne dotyczące Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, przedstawią plan działania dla powiatu kołobrzeskiego oraz rozdadzą wejściówki na organizowany koncert Pawła Kukiza!

Ważne:  inicjatywa ma charakter społeczny i lokalny, organizatorzy proszą w miejscu spotkania o zaniechanie agitacji politycznej. Zapraszamy wszystkich!!!

Informacje : zachodniopomorskijow@gmail.com
Adres: Armii Krajowej 12, 78-100 Kołobrzeg
Data : 02.06.2015
Strona internetowa : https://www.facebook.com/ruchkukizzachodniopomorskie

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama