Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

1 stycznia był tak niedawno, a Twoje postanowienie o nauce języka to tak odległa przeszłość? Jak to się mówi szanujmy chwilę motywacji bo tak szybko mijają (promo).


Nie wszystko stracone. Szkoła Języków Obcych EUROPA przygotowała ofertę kursów wakacyjnych języków angielskiego i niemieckiego. Te krótkie 2 miesięczne kursy będą prowadzone w małych grupach, w dogodnych elastycznych terminach, a ich celem jest powtórka lub nabycie podstawowej umiejętności języka obcego.

Wakacje są zbyt krótkie, żeby wkuwać reguły gramatyczne, albo tłumaczyć nudne teksty. Nauczymy Cię komunikować się w języku obcy w miłej wakacyjnej atmosferze!

Zapraszamy Liczba miejsc i czas trwania oferty ograniczona!

Przygotowaliśmy specjalną letnią ofertę pełną wakacyjnych rabatów i zniżek. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą indywidualnych kursów wakacyjnych z  języków rosyjskiego, francuskiego i włoskiego.

Informacje i zapisy
Szkoła Języków Obcych EUROPA
ul. Łopuskiego 23 , budynek dawnej Wenedy, III piętro
lub tel. 943540207 oraz e- mail: bartek@szkolaeuropa.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama