Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Planujesz założyć działalność gospodarczą, rozwijać firmę na przykład na rynkach zagranicznych wykorzystując wsparcie finansowe z Unii Europejskiej?


Korzystając z porad konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koszalinie uzyskasz informacje, z jakiego programu finansowanego z Funduszy Europejskich można skorzystać np. na założenie działalności gospodarczej, zakup innowacyjnych urządzeń, tworzenie nowych produktów i usług opierając się na zapleczu badawczo-rozwojowym, rozwój firmy również na rynkach zagranicznym lub na pozyskiwanie energii wykorzystując odnawialne źródła. Konsultant wskaże, jakie projekty są realizowane, doradzi, gdzie szukać informacji i możliwości skorzystania ze szkoleń, kursów, i innych form podnoszenia kwalifikacji.

Szkolenie poprowadzi Pani Aleksandra Kosowicz – konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koszalinie.

Miejsce szkolenia
Urząd Miasta Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 13 - duża sala konferencyjna, dnia  11.06.2015, godz. 10.00 – 13.00


Organizator szkolenia:
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie
al. Monte Cassino 2, Koszalin,
tel.: 94 31 77 407, 94 31 77 405, 94 31 77 409,
e-mail: lpi-koszalin@wzp.pl

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie  prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (pobierz) i przesłanie go na adres:  europedirect-kolobrzeg@kolobrzeg.eu.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama