Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nasz serwer został zaatakowany po raz kolejny atakiem DDoS. Stąd dostęp do portalu jest na razie niemożliwy. Robimy wszystko, aby przywrócić jego działanie.


Pierwszy masowy atak osobnika lub instytucji na nasz portal miał miejsce kilka tygodni temu. Adres IP był zlokalizowany w Moskwie. DDoS, to atak, w tym przypadku na nasz portal, polegający na uniemożliwieniu działania poprzez zajęcie wszystkich wolnych zasobów systemu, przeprowadzany jednocześnie z wielu komputerów. Takie ataki są w stanie powalić największych uczestników życia w sieci.

Broniliśmy się przed atakiem i wczoraj wieczorem istniała już możliwość skorzystania z naszych zasobów. Jednak atak został powtórzony z jeszcze większym natężeniem i dziś również portal był niedostępny dla użytkowników. Razem z naszym operatorem staramy się przeciwdziałać atakowi, ale na razie postanowiliśmy uruchomić nasz serwis w zasobach Miastokolobrzeg.biz. Wszystkich przepraszamy za utrudnienia i liczymy na to, że już wkrótce powrócimy na macierzystą platformę.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama