Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Fight Exclusive Night zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków sztuk walki na kolejne wydarzenie, jakim będzie gala FEN 8 „Summer Edition” w Kołobrzegu.


Jest to druga letnia edycja naszej imprezy, która rok temu przeszła do historii polskich i europejskich Sportów Walki. W piątek, 31-go lipca w hali „Milenium” przy ulicy Łopuskiego 38 w Kołobrzegu, starannie dobrani i świetnie przygotowani zawodnicy MMA i Kickboxingu ponownie staną w szranki, by toczyć walki, które  na długo pozostaną w pamięci kibiców, podobnie jak miało to miejsce latem 2014 w Sopocie.

Już w tej chwili możemy zapowiedzieć udział wielkich gwiazd i wielkich nadziei naszej organizacji, bowiem w walce wieczoru wystąpi najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i jeden z najlepszych na świecie w wadze cruiser, Tomasz Sarara. Podopieczny legendarnego Ernesto Hoosta wygrał w imponującym stylu ostatni pojedynek z silnym Niko Falinem z Niemiec i nie zamierza zatrzymywać się w swojej imponującej serii zwycięstw. Można oczekiwać dla niego godnego rywala z zagranicy i jego nazwisko podamy już wkrótce.

Starciem „młodych wilków” można będzie określić pojedynek dwóch zawodników wagi lekkiej formuły MMA w jakim wystąpią Paweł Kiełek z klubu Arrachion Olsztyn i Roman Szymański z Linke Gold Team Poznań. Obaj mają imponujące bilanse i zapowiadają się na zawodników europejskiego formatu. Jeden z nich wyjdzie zwycięsko z konfrontacji, która wzbudza ogromne zainteresowanie środowiska MMA w Polsce.

W kolejnym pojedynku MMA tej gali zmierzą się dwaj zawodnicy wagi półciężkiej (do 93 kg) Wojciech "Kulkinio" Janusz reprezentujący klub Berserker's Team Szczecin, który dostanie szansę pokazania swoich fenomenalnych umiejętności dłużej niż w ostatniej walce na FEN 7, gdzie błyskawicznie zdemolował swojego rywala i Marcin Wójcik z GŁD Team Piła. Jest to jedno z najbardziej interesujących starć letniej edycji gali Fight Exclusive Night.

"To jedno z najciekawszych zestawień na jakie zdecydowała się nasza organizacja. Wierzymy, że ten derbowy pojedynek zawodników z północno-zachodniej Polski odbije się szerokim echem w polskim światku MMA i pozwoli nam wykreować w przyszłości kandydata do pasa mistrza. Obok Marcina Zontka i Macieja Browarskiego ci zawodnicy mogą stanowić o sile dywizji półciężkiej nie tylko w naszej organizacji, ale i w Europie. Są jeszcze młodzi i głodni sukcesu. W naszej organizacji będą mogli spełniać swoje sportowe cele i marzenia. Zapraszam nad Polskie Morze na ich walkę." - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes organizacji Fight Exclusive Night.

Kibice na pewno zobaczą w akcji nowe twarze w naszej organizacji, takich jak zapowiadany świetny grappler Rafał Błachuta z No Limits Kwidzyn, czy znany fanom sportów siłowych Akop Szostak z Warszawy. Swoją szansę otrzyma także utalentowany Mateusz Rębecki z pobliskich Gryfic, który będzie jednym z zawodników otwierających galę.

Właśnie tacy zawodnicy dostaną szansę walki na FEN 8, by móc pokazać skalę swoich nieprawdopodobnych umiejętności i zaprezentować je kibicom w całej Polsce i Europie. To tylko część ciekawych nowych nazwisk świata MMA i Kickboxingu, które organizacja Fight Exclusive Night chce odkryć kibicom. Kolejne zaprezentujemy już wkrótce.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Sztuk Walki, którzy przyjadą nad Polskie Morze, a także turystów, którzy w ramach letniego urlopu zechcą urozmaicić sobie pobyt nad Bałtykiem, oglądaniem widowiska na fantastycznym poziomie. Przyjdźcie, a nie będziecie rozczarowani. Zapraszamy do Kołobrzegu, nad Polskie Morze i oczywiście na galę FEN 8 „Summer Edition”!

fot. FEN / Paweł Najmowicz

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama