Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W związku z Triathlonem Kołobrzeg 2015, który odbędzie się 21 czerwca, nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Warto zapoznać się z tą informacją.


Z uwagi na przebieg trasy kolarskiej w dniu imprezy część ulic zostanie całkowicie wyłączona z ruchu w godzinach 8:00 – 16.30. Podczas trwania imprezy utrudnione będzie również korzystanie z ulic Obrońców Westerplatte, Morskiej, Szkolnej i Warzelniczej (nie będzie możliwe parkowanie na tych ulicach).

Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się na stronie: http://triathlonkolobrzeg.pl/info/harmonogram. Triathlon Kołobrzeg 2015 to idealna okazja dla miłośników sportu na podjęcie nowych wyzwań, a dla kibiców, w tym wczasowiczów, na spacer promenadą i dopingowanie zawodników. Zapraszamy wszystkich do kibicowania triathlonistom na trasie zawodów. Plany i mapki sytuacyjne znajdują się na stronie http://triathlonkolobrzeg.pl/info/trasy

Ze względu na przebieg etapu kolarskiego, w godzinach 8:00 – 16:30, całkowicie wyłączone z ruchu kołowego zostaną ulice:
- Towarowa,
- Mickiewicza,
- Portowa,
- Solna,
- Żurawia,
- Toruńska
- Europejska.

W tych godzinach niedozwolone będzie również parkowanie na wyżej wymienionych ulicach. W trakcie trwania imprezy utrudnione będzie również korzystanie z ulic Obrońców Westerplatte, Morskiej, Szkolnej i Warzelniczej. Na tych ulicach nie będzie możliwości parkowania pojazdów.

Konsekwencją zamknięcia ulicy Solnej będzie brak możliwości skorzystania z nowego mostu. Dojazd do Kołobrzegu, wiążący się z przeprawą przez Parsętę, będzie możliwy przez mosty na ulicach Łopuskiego oraz Kamiennej. Z powodu przebiegu trasy kolarskiej nie będzie możliwy dojazd do miasta ulicami Grzybowską i Starynowską. Możliwe będzie skorzystanie z alternatywnych dróg, np. ulicą 6 Dywizji Piechoty i następnie Trzebiatowską. Dojazd do dworca PKP będzie ograniczony od strony ulicy Solnej, dlatego bezpieczniej będzie wybrać ul. Dworcową i ul. Kniewskiego od strony ul. Unii Lubelskiej i ul. Okopowej.

Dla zawodników i kibiców dostępny będzie bezpłatny parking. Zostanie on wyznaczony przy ulicy Portowej 41, przy Zarządzie Portu Kołobrzeg. Wjazd na ten parking będzie możliwy do godziny 8:00, a wyjazd po 16:30.

Poza bezpłatnym miejscem do pozostawienia samochodu w pobliżu zawodów znajdują się parkingi płatne o nieograniczonych czasowo możliwościach dojazdu. Przykładowo istnieje możliwość skorzystania z Parkingu Meteo, znajdującego się przy ul. Kasprowicza. Opłata za korzystanie wynosi 3 zł/h lub 20 zł za dobę. Ponadto w okolicy centrum Kołobrzegu obowiązuje strefa płatnego parkowania w godzinach 9:00-20:00.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama