Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zespół Szkół Policealnych „Medyk” w Kołobrzegu zachęca do podjęcia nauki na atrakcyjnych kierunkach z punktu widzenia lokalnego rynku pracy (promo).


Zespół Szkół Policealnych „Medyk” w Kołobrzegu ul. Grottgera 12 posiada 55 letnie-doświadczenie w kształceniu kadr medycznych. Zapraszamy do zdobywania wykształcenia, które realnie umocni Twoją pozycję na rynku pracy. Dysponujemy wolnymi miejscami na kierunkach dziennych, wieczorowych i zaocznych:
- technik masażysta – 2-letni
- terapeuta zajęciowy – 2-letni
- higienistka stomatologiczna – 2-letni
- opiekunka dziecięca – 2-letni
- opiekun medyczny – 1-roczny
technik sterylizacji medycznej – 1-roczny
technik usług kosmetycznych – 2-letni

Szkoła oferuje bezpłatną naukę na wszystkich kierunkach, nowoczesne pracownie wyposażone w sprzęt specjalistyczny, wysoko wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli, możliwość uzyskania dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Zapraszamy! Nasza szkoła może być Twoją szansą. Termin składania podań: do 26 sierpnia 2015 r.
Kołobrzeg ul. Grottgera 12
tel. 94 35 221 20  

więcej informacji - www.zsp.kolobrzeg.plreklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama