Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dwóch niezwykle mocnych rywali spotka się ze sobą na ringu organizacji Fight Exclusive Night podczas gali FEN 8 "Summer Edition" w Kołobrzegu.


W piątek, 31 lipca 2015, dwaj zawodnicy MMA, Artur Piotrowski z Ronin Gold Team Koszalin i Paweł Żelazowski reprezentujący Dziki Wschód Biała Podlaska skrzyżują ze sobą rękawice w debiucie na naszym wydarzeniu. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Liczący 30 lat Artur Piotrowski to podopieczny trenera Sylwestra Dziekanowskiego. Na zawodowej arenie debiutował w 2011 roku pokonując Artura Rakowskiego. Wygrał 5 walk i tylko raz pokonał go Paweł Pawlak, aktualnie zawodnik UFC. W ostatniej walce w 2013 roku pokonał Macieja Królaka. Piotrowski mierzy 190 cm i waży 77 kg.

"To dla mnie wielki zaszczyt, że po tak długiej przerwie ze względu na kontuzję mogę powrócić i walczyć dla organizacji FEN i to z tak mocnym przeciwnikiem. Walczę praktycznie u siebie i będę miał wsparcie moich kibiców co na pewno doda mi siły. Nie mogę się już doczekać powrotu. Widzimy się w "klatkoringu" w dniu 31 lipca w Kołobrzegu i nie może was tam zabraknąć" - powiedział Piotrowski po ogłoszeniu nazwiska jego najbliższego rywala.

24-letni Paweł Żelazowski z Białej Podlaskiej jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia polskiego MMA. Dokumentuje to 7 zwycięstw z rzędu na profesjonalnych arenach. Jedyna porażka jakiej doznał, niczego nie zmienia w tej ocenie. Żelazowski doznał jej z rąk jednego z najlepszych europejskich zawodników w UFC, Mickaela Lebouta z Francji po nieprawdopodobnie ciężkim i widowiskowym boju.

"Ja sam już nie mogę doczekać się tej walki. Trudno tu wskazać faworyta. Piotrowski ma świetne warunki fizyczne. Żelazowski... cóż jego nazwisko mówi samo za siebie. ja mogę tylko apelować do polskich fanów MMA by nie ominęli tego pojedynku w telewizji, a najlepiej niech przyjadą nad Polskie Morze i obejrzą być może jedną z najlepszych walk gali w ramach wypoczynku" - powiedział Paweł Jóźwiak, Prezes organizacji FEN.  

Bilety na galę FEN 8 „Summer Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i Ticketpro oraz w sprzedaży internetowej przez ticketpro.pl i eventim.pl

fot. FEN / Paweł Najmowicz

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama