Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

IV Festiwal Opery i Operetki pt. „Muzyka dla Wszystkich”,  odbędzie się  3 i 4 lipca o godz. 20 na scenie plenerowej RCK. Wstęp wolny.


Wystąpią: Aleksandra Chacińska, Dominika Kobalczyk, Alina Adamska, Andrzej Kostrzewski, Mirosław Niewiadomski, Dominik Sutowicz, Michał Kruk, Dawid Kwieciński, Jerzy Wolniak, Krzysztof Dyttus, Piotr Wujtewicz z udziałem Orkiestry Artystów Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Piotra Wujtewicza.

3 lipca - "Paganini" Franza Lehara

4 lipca - "Hrabina Marica" Emmericha Kalmana

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama