Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

życzenia,nauczycieleNauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ” - pisał w swojej autobiografii Henry Adams na początku XX wieku.


Nauczycielom, Pedagogom, Pracownikom Oświaty, składamy podziękowania, za cierpliwość, otwartość i życzliwość, za zachętę do samodzielnego myślenia, wysiłku na rzecz zdobywania wiedzy i odkrywania nie tylko świata, ale także własnych umiejętności, za codzienny trud związany z przekazywaniem informacji i wychowywania kolejnych pokoleń. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, osiągania zamierzonych celów oraz satysfakcji z wykonywanej misji i społecznego uznania, a w życiu prywatnym spełnienia marzeń.

Tomasz Tamborski, starosta kołobrzeski
Danuta Adamska-Czepczyńska, przewodnicząca Rady Powiatu

życzenia,nauczyciele
tekst sponsorowany

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama