Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przeboje Franka SinatryRCK i Orkiestra Filharmonii Koszalińskiej im. S. Moniuszki zapraszają na spotkanie z piosenkami Franka Sinatry uznawanego za jednego z najlepszych wokalistów wszechczasów.


Spotkanie zapowiada się  tym bardziej atrakcyjnie, że w roli solisty wystąpi znany  polski  aktor Jacek Borkowski. Frank Sinatra idolem nastolatek stał się z chwilą rozpoczęcia solowej kariery w roku  1942. Wtedy zaczął także pojawiać się na ekranie. Frank nie znał technik aktorskich, ale miał osobowość i wspaniale wcielał się szczególnie w te postaci, które były mu bliskie osobowościowo. Zagrał w głośnym filmie "Stąd do wieczności" u boku Debory Kerr i Burta Lancastera i otrzymał Oscara dla najlepszego aktora drugiego planu. Potem były kolejne role, m.in. w "Złotorękim" czy "Nagle". Jacek Borkowski swoje aktorskie wykształcenie zdobył na Wydziale Aktorskim  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Debiutował na scenie w roku 1971 podczas  Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Cztery lata później został  laureatem nagrody głównej na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w  Zielonej  Górze. W latach 1977-2000 związany był z Teatrem Ateneum w Warszawie. Na swoim koncie ma liczne role w Teatrze Telewizji, programach rozrywkowych i innych. Współpracował z takimi reżyserami jak m .in. A. Łapicki, W. Solarz, J. Bratkowski, A. Pawłowski, K. Lang, A. Konic, T. Zygadło, J. Łomnicki, J. Zaorski, J. Machulski, P. Karpiński, F. Falk, R. Zatorski, M. Dejczer, M. Ślesicki, A. Domalik, J. Rzeszewski, H. Drapella, B. Sass, S. Kurtz, J. Herz, M. Piccoli, D. Berry. Jacek Borkowski wystąpi w Kołobrzegu z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej, którą  dyrygować będzie Janusz Powolny. 

Bilety na koncert dostępne w kasie RCK, w przedsprzedaży w cenie 25 zł (do 22.10), od 23.10 w cenie 35 zł.

Przeboje Franka Sinatry

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama