Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

We wtorek 20 października po godz. 14 skradziono z garażu przy ulicy Paryskiej na Osiedlu Europejskim nowy rower marki Kross, koloru białego. Prosimy na informacje.


Rower miał zamocowane zapięcie w kolorze czerwonym a po jego zdjęciu na pewno został ślad. Na siodełku charakterystyczne ozdobne pinezki,koła odblaskowe z ozdobnymi brązowymi gumkami. Bardzo prosimy o wszelkie istotne informacje na temat, być może ktoś widział lub wie gdzie znajduje się jednoślad. Sprawa została zgłoszona na policję, jednakże proszę również o pomoc ze strony Czytelników.

Za udzielenie znaczących informacji będę zobowiązana, a dla znalazcy nagroda gwarantowana. Wszelkie informacje proszę kierować pod numerem 692 755 306.

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama