Clear Sky

12°C

Kołobrzeg

7 października 2022    |    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin
7 października 2022    
    Imieniny: Brygida, Pelagia, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

We wtorek 20 października po godz. 14 skradziono z garażu przy ulicy Paryskiej na Osiedlu Europejskim nowy rower marki Kross, koloru białego. Prosimy na informacje.


Rower miał zamocowane zapięcie w kolorze czerwonym a po jego zdjęciu na pewno został ślad. Na siodełku charakterystyczne ozdobne pinezki,koła odblaskowe z ozdobnymi brązowymi gumkami. Bardzo prosimy o wszelkie istotne informacje na temat, być może ktoś widział lub wie gdzie znajduje się jednoślad. Sprawa została zgłoszona na policję, jednakże proszę również o pomoc ze strony Czytelników.

Za udzielenie znaczących informacji będę zobowiązana, a dla znalazcy nagroda gwarantowana. Wszelkie informacje proszę kierować pod numerem 692 755 306.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama