Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

festiwal kołobrzeg

Kłopoty nie mają wakacji, ale wspólnie można sobie z nimi poradzić. W czasach, kiedy coraz trudniej przyznać się do słabości, kiedy obowiązkowym jest uśmiech, uważności potrzeba nam wszystkim. I właśnie Festiwal Życzliwej Uważności będzie okazją, by poznać i wybrać najlepszą dla siebie metodę poprawy nastroju, by nabrać odwagi w walce o siebie i bliskich. By przestać się wstydzić i zadręczać czarnymi myślami. Nikt nie zasługuje na krzywdzenie, każdy ma prawo do dobrego życia. Depresja, uzależnienia, lęki, zniechęcenie, wstyd, wszechogarniający smutek, samotność, wykluczenie, przemęczenie. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Nad bulwarem spotkają się ci, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z udrękami. Z życzliwością, życiową mądrością, sympatią, przychylnością i uśmiechem, ale też z adresami, numerami telefonów, pod którymi  będzie można znaleźć pomoc po festiwalu. W roli głównej: rozmowy. Czekamy na państwa 18 lipca 2021 (niedziela) o godzinie 14:00 w nowo utworzonej strefie wypoczynku przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Galla Anonima w Kołobrzegu (od strony Parsęty) - pełnomocnik Prezydenta ds. Równego Traktowania i Miejska Biblioteka Publiczna.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama