Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

zypa grzybowa grzybowo

Już w tę sobotę zapraszamy na tradycyjną imprezę Gminy Kołobrzeg - Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie.

Na festiwalu będzie oczywiście degustacja zupy grzybowej. Całą imprezę poprowadzi Robert Bochenko, który przygotuje także kulinarne show. W planach dużo atrakcji dla starszych i młodszych - takich jak dmuchańce, animacje, fotobudka. Do tańca zagrają 3 zespoły - Mayol, Specyficzni oraz SaxAndSix.

Podczas imprezy tradycyjnie swoje stoiska wystawiają różne sołectwa z Gminy Kołobrzeg - na pewno nie zabraknie bogatej gastronomii, pamiątek i innych atrakcji.

Całe wydarzenia odbędzie się 07.08.2021 (sobota) w Grzybowie, na parkingu przy ul. Bałtyckiej. Wstęp jest wolny - serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama