Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 listopada 2022    |    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek
27 listopada 2022    
    Imieniny: Ksenia, Walerian, Franciszek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

abades kołobrzeg

U zbiegu ulic Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstał nowoczesny i kameralny budynek, którego dogodna lokalizacja sprawia, że będzie to miejsce do spokojnego i komfortowego życia. Obok budynku znajdziemy przystanek autobusowy, oraz rozbudowaną  sieć ścieżek rowerowych, przychodnię lekarską, markety spożywcze oraz przedszkola i szkoły.

W tej chwili na ostatnie mieszkania w inwestycji Artyleryjska 2 mamy promocję. Przy zakupie mieszkania przewidziana jest atrakcyjna cena na zakup garażu. W naszej ofercie posiadamy również atrakcyjne lokale usługowe do wynajęcia.


Zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu osobistego.
www.artyleryjska2.pl
m.merchel@arona.pl
tel. 533- 643 -261

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama