Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kotwica kołobrzeg

To będzie jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń, które zostaną zorganizowane na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. W najbliższą sobotę piłkarze Kotwicy na własnym obiekcie podejmą drużynę Zawiszy Bydgoszcz. Mecz będzie doskonała okazją dla klubu, kibiców oraz piłkarzy do świętowania 75-lecia istnienia Miejskiego Klubu Piłkarskiego. Spotkanie,   co ostatnio jest rzadkością na kołobrzeskim stadionie zostanie rozegrane przy jupiterach.  Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkich kołobrzeżan zapraszają fani "biało-niebieskich", którzy jednocześnie zachęcają do kupna biletów na sobotnie spotkanie w przedsprzedaży.  Wtedy też będzie można uniknąć kolejek pod klubowymi kasami. - Nie czekajcie do ostatniej chwili ! Kupujcie bilety w przedsprzedaży i widzimy się wszyscy razem w sobotę na stadionie! To są nasze urodziny! Cała Kotwa zawsze razem - czytamy na profilu Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godz.19.46. Dzień wcześniej jubileusz 75-lecia istnienia klubu poprzedzi racowisko oraz pokaz sztucznych ogni na bulwarze Marynarzy Okrętów Pogranicza. który przygotowany został przez fanów "Perły Bałtyku". Początek pokazu rozpocznie się najprawdopodobniej około godz.21.00

Na zdjęciu okolicznościowy mural, który powstał z okazji 75-lecia istnienia klubu.

z kibicowskim pozdrowieniem
Kibice Kotwicy Kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama