Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

rolnik kołobrzeg

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu na imprezę integracyjną Dzień Rolnika w Sarbi, która odbędzie się w sobotę 28 sierpnia. Początek imprezy o godz. 14.00, miejsce: boisko sportowe w Sarbi. W programie m.in.: gry i zabawy dla dzieci, pokaz maszyn rolniczych, konkursy, stoiska wiejskie, domowe wypieki oraz muzyka na żywo. Imprezę odwiedzi Gang Maluchów, czyli stowarzyszenie miłośników fiata 126p. Wstęp wolny. - Powiat przekazał na współorganizację wydarzenia 14.500 złotych. Cieszę się, że Pani Sołtys Wiesława Bartwanowicz podjęła się organizacji takiej imprezy, która jak dawniej dożynki powiatowe, ma na celu integrację mieszkańców naszego powiatu. Gorąco zapraszam na pierwszą edycję Dnia Rolnika w Sarbi. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama