Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

musical kołobrzeg

W sobotę zapraszamy na koncerty młodych artystów, zatytułowany "Piosenki Musicalowe" na scenie plenerowej RCK (sobota, 28.08.2021 r., godz. 16.00) zaprezentuje się dzieci i młodzież ze Studio Esti (Wałcz-Chodzież-Czaplinek-Piła). Koncertujący uczestniczyli w dobiegającym końca obozie "Musical Camp", po raz pierwszy zorganizowanym przez studio w Kołobrzegu.

Studio Esti to miejsce Odkrywania Talentów (tytuł nadano przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w 2008 r.). Założone i prowadzone przez Esterę Naczk - magister śpiewu, piosenkarkę, autorkę muzyki i tekstów. O grupie słychać w ogólnopolskich mediach - Mali Giganci, Debiuty Opolskie, Mam Talent, Must be The Music, The Voice of Poland, The Voice of Kids oraz Mam Talent i X Factor, ale także kilkukrotnie Eurowizja Junior. Wszędzie tam występowali podopieczni Studio Esti, zbierając często komplet laurów. Pełen wachlarz działań muzycznych można podejrzeć na kanale YouTube Studio Esti, gdzie znajdziecie ponad 800 filmów z koncertów grupy.

Studio Esti w nadchodzącym roku szkolnym obchodzi 15-lecie swojej działalności, na którą planuje wydanie płyty DIAMENCIK - kolejnej płyty z autorskimi piosenkami STUDIO ESTI, zaśpiewają na niej najpiękniejsze głosy szkoły śpiewu estradowego Estery Naczk, także te głosy, które dziś Państwo usłyszycie w programie „PIOSENKI MUSICALOWE”. Aranżacje przygotował Cezary Górski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama