Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

30 listopada 2022    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2022    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

szkoła kadetów kołobrzeg

W ten weekend (28-29) odbędą się ostatnie zajęcia w Szkole Kadetów w Reducie Morast, które Fundacja Historia Kołobrzegu prowadzi w okresie wakacyjnym dla wszystkich chętnych. Edukatorzy czekają na najmłodszych, ale nie tylko. W ten weekend, po raz ostatni w te wakacje, o godz. 19.00 odbędzie się Salut Bracki.

To jednak nie koniec prowadzonych zajęć. W miesiącu wrześniu, zajęcia z dziećmi w systemie klasowym, prowadzone będą w Reducie Morast po wcześniejszym umówieniu, pod nr tel. 500-166-222. W ramach zajęć teoretycznych o praktycznych, kadeci poznają funkcjonowanie kołobrzeskich fortyfikacji, zasady obrony miasta, a także zaznajomią się z podstawami musztry. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie. Zadanie zostało dofinansowanie ze budżetu gminy Miasto Kołobrzeg.


Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama