Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

memoriał michała barty kołobrzeg

Olimpijczycy na kołobrzeskim stadionie.
Mistrzyni Olimpijska z Tokyo w sztafecie mieszanej 4x400M oraz Wicemistrzyni ze sztafety kobiecej 4x400M Małgorzata Hołub-Kowalik wystartuje przed kołobrzeską publicznością.
Oczywiście rozegrany zostanie memoriałowy konkursu rzutu oszczepem z udziałem czołowych oszczepniczek i oszczepników z naszego kraju. Olimpijczyk z Tokyo Cyprian Mrzygłód będzie walczył o jak najlepszy rezultat w końcówce sezonu! Organizatorzy liczą na rekord stadionu. Marcin Krukowski olimpijczyk z Tokyo i aktualny rekordzista Polski w rzucie oszczepem będzie gościem specjalnym.
Zapraszamy wszystkich serdecznie 12.09.2021 ( NIEDZIELA ) na stadion im. Michała Barty przy ulicy Śliwińskiego.

W planach:
- zawody klasy MM PULA NAGRÓD FINANSOWO-RZECZOWYCH TO PONAD 12 000 100 metrów Kobiet i Mężczyzn, Skok w dal Mężczyzn, Rzut Oszczepem Kobiet i Mężczyzn oraz 400M Kobiet z udziałem naszej Mistrzyni Olimpijskiej.
- strefa aktywności dla najmłodszych DMUCHANIEC, KONKURSY, GRY I ZABAWY RUCHOWE.
STREFA GASTRO ( grill )
- konkursy dla kibiców i loteria fantowa
- bieg na 1500 M mieszkańców powiatu kołobrzeskiego

ZAPRASZAMY na XXIII Memoriał im. Michała Barty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama