Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

30 listopada 2022    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2022    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Już w sobotę 18 września możesz wybrać jedną z akcji lub pomóc podwójnie.
Od 9:00 na parkingu HAVET Hotel Resort & Spa ***** Dźwirzyno  zaparkuje krwiobus w którym możesz zarejestrować się jako honorowy dawca krwi i podzielić się tym co najważniejsze(pamiętaj, że musisz mieć ze sobą dowód potwierdzający tożsamość).

Jednocześnie Ino Dźwirzyno , przy wsparciu stowarzyszenia Czysta Polska, organizatora akcji "Czysty Bałtyk" będzie prowadzić akcję sprzątania plaży na odcinku od portu do Havet Hotelu, gdzie po zakończonej akcji, dzięki gościnności hotelu na przybyłych czekać bedzie poczęstunek przy muzyce na żywo.
Chętni pomóc spotykają się o godz. 10:00 na podeście basenu portowego w Dźwirzynie. Zabezpieczamy niezbędne materiały takie jak worki i rękawice.
Daj coś od siebie i przyłącz się do nas.  

Zapraszamy obecnych jeszcze w Dźwirzynie turystów oraz mieszkańców.
Organizatorzy: Havet Hotel Resort & Spa , Ino Dźwirzyno, pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama