Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

antoni szarmach

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz Zarząd Oddziału PTTK w Kołobrzegu zapraszają miłośników wędrówek do udziału w drugiej edycji Rajdu Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha.

W sobotę 18 września 2021 odbędzie się II Rajd Szlakiem Kołobrzeskiej Zieleni im. Antoniego Szarmacha. Będzie to rajd w formie pieszej na trasie ul. Łopuskiego 46 (Klub Wojskowy) przez ekopark wschodni do OW "Bukowina" ul. Wileńska 9 w Podczelu. Tegoroczny Rajd jest połączony z organizowanym przez Oddział Wojskowy PTTK 55. Rajdem "Szlakiem Walk 1 Armii WP o Kołobrzeg", który z przyczyn ograniczeń związanych z pandemią nie mógł odbyć się w marcu br.

Zgłoszenia na Rajd prosimy dokonywać na adres e-mail: bort@pttk.kolobrzeg.pl lub w piątek (17 września) między godziną 16:00, a 17:00 w biurze Oddziału (ul. Zwycięzców 5/1 – wejście przez klatkę schodową od strony podwórka).

Na uczestników czeka poczęstunek wojskową zupą grochową oraz upominki i puchary ufundowane przez Powiat Kołobrzeski. Symboliczne wpisowe w wysokości 8 zł będzie pobierane od godziny 8:00 do 9:30 przed rozpoczęciem Rajdu w Klubie Wojskowym pod adresem ul. ppor. Łopuskiego 46.
Szczegółowe informacje dotyczące Rajdu znajdują się na stronie PTTK.

foto www.kolobrzeg.pl

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama