Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

31 marca 2023    |    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
31 marca 2023    
    Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reduta kołobrzeg

W sobotę 25 września, odbędzie się kolejna edycja Europejskich Dni Dziedzictwa pod patronatem prezydent Anny Mieczkowskiej. Impreza odbędzie się w Porcie Jachtowym w Reducie Morast w godz. 11-16. Wstęp jest bezpłatny. W przypadku niepogody, zapraszamy do Hali Łuczniczki.

Tegoroczny program obejmuje 75-lecie funkcjonowania Związku Harcerstwa Polskiego. Są to zaległe obchody z ubiegłego roku, w którym była pandemia (w tym roku to już lat 76). Na wszystkich czekają atrakcje:
- dmuchańce,
- ścianka wspinaczkowa,
- strzelnica paintball,
- pokazy spadochronu,
- malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków,
- warsztaty bum bum rurek,
- strzelanie z armatki strażackiej,
- stanowisko Kołobrzeskiego Bractwa Kurkowego i Szkoła Kadetów,
- dla chętnych ognisko.

Organizatorzy:
- Bałtycki Hufiec Morski w Kołobrzegu,
- Zarząd Portu Morskiego,
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
- Fundacja Historia Kołobrzegu.

Zadanie jest współfinansowanie z budżetu gminy Miasto Kołobrzeg.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama