Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu  im. Z. Herberta zaprasza na spektakl (komedię) „Akompaniator” Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. 22.10.2021 (piątek), godz. 19.00 Sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1.
Bilety: 40 zł (normalny i w dniu spektaklu), 35 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK, tel. 94 35 249 49 w.49 oraz na kupbilecik.pl
Sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1.

​ Po ogromnym sukcesie spektakli: "Związek otwarty" i "Przyszedł mężczyzna do kobiety" czas na trzecią propozycję znakomitego duetu aktorskiego BTD: Żanetty Gruszczyńskiej - Ogonowskiej i Wojciecha Rogowskiego.
Tym razem to "Akompaniator" Anny Burzyńskiej, wspaniała komedia z elementami makabreski, nagłymi zwrotami akcji i mistrzowskimi pojedynkami aktorskimi.
Śpiewaczka operowa i jej nieśmiały akompaniator spotykają się na próbie. On zakochany w niej beznadziejnie od 30 lat, ona nieświadoma jego uczucia. Uczucia, które jest - najdelikatniej mówiąc - bardzo dziwne… Zapraszamy!
    • Reżyseria: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Wojciech Rogowski
    • Autor: Anna Burzyńska
    • Dramaturgia: Tomasz Ogonowski
    • Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Wojciech Rogowski
    • Inspicjent: Izabela Rogowska
    • Scenografia: Beata Jasionek
    • Kostiumy: Beata Jasionek
    • Oprawa muzyczna: Tomasz Ogonowski
    • Czas trwania spektaklu: 1h 20 min (bez przerwy)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama