Light rain

8°C

Kołobrzeg

28 maja 2022    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2022    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


International Dance Academy w Kołobrzegu we współpracy z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta przedstawia spektakl baletowy „Oto człowiek” w choreografii Karoliny Cichy-Szromnik.
 
Terminy spektaklu:

-26 października 2021, godz.17.00 i 18.30

-28 października 2021, godz. 17.00 i 18.30
Miejsce:
Sala widowiskowa Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1.

Bilety:
godz.17.00 - bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie RCK, ul. Solna 1.

godz.18.30 – spektakl pod patronatem Klubu „Rotary” w Kołobrzegu – dobrowolna zbiórka na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu.

Treść:
„Oto człowiek” opowiada o genezie człowieczego losu. Początku, który często sprawia, że tracimy kontakt z miłością pojmowaną taką, jaka jest w rzeczywistości oraz o konsekwencjach tego procesu. Wskazuje również, że to do nas należy decyzja, czy chcemy ten kontakt odnaleźć. „Oto człowiek” jest zatem podróżą w głąb nas samych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama