Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


osteoporoza

Powiat kołobrzeski rozpoczął program polityki zdrowotnej ,,Profilaktyka złamań osteoporotycznych dla mieszkańców powiatu kołobrzeskiego”. Jego głównym celem jest poprawa diagnostyki i leczenia osteoporozy. Dlatego starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski zaprasza wszystkie kobiety, mieszkanki naszego powiatu, po 65 roku życia, na bezpłatne badania w kierunku osteoporozy w Inter Medical przy ulicy Łopuskiego 52 w Kołobrzegu. Pracownia działa w poniedziałki w godzinach 15.00 - 17.00. Wymagane jest wcześniejsze umówienie wizyty: telefonicznie pod nr 94 721 66 00 wew. 2 lub osobiście w rejestracji na pierwszym piętrze.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama