Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


łuykasz ogrodowczyk wystawa galeria sztuki współczesnej kołobrzeg

Łukasz Ogrodowczyk (ur. 1977), z zawodu marynarz to artysta mieszkający w nadmorskim mieście Kołobrzeg. Jego zainteresowanie sztuką sięga wczesnego dzieciństwa, kiedy otrzymał pierwsze ołówki i zaczął tworzyć swoje prace na ścianach mieszkania ku niezadowoleniu swoich rodziców. Nie poddając się, rozwijał swoje umiejętności. Ukończył szkołę morską i wyruszył do pracy na morzach i oceanach. Jest samoukiem, a jego pasja pozwala mu twórczo spędzać czas na rejsach morskich. Należy do Stowarzyszenia Artystów Grupa Kołobrzeg uczestnicząc we wspólnych wystawach.
Na wystawie w Galerii Sztuki Współczesnej prezentuje akwarele, w których dokumentuje trud pracy ludzi morza, ale też nie stroni od tematów rodzajowych z życia wziętych.
Wystawa czynna od 22.10 do 27.11.2021 w Galerii Sztuki Współczesnej im. A.J. Ściesińskich w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama