Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kotwica kołobrzeg mecz

W ramach 7 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmowani będziemy przez Deckę Pelplin. Podopieczni trenera Radomskiego aktualnie zajmują 12 miejsce w tabeli z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami w tym u siebie bilans 1-1.

Drużyny te spotkały się w ramach turnieju w Starogardzie Gdańskim przed sezonem. Wtedy górą była Kotwica 86-68. Patrząc na Deckę z zeszłego sezonu doszło do dużej rewolucji oprócz nowego trenera w postaci Marcina Radomskiego zmieniony został praktycznie cały skład. Liderem Decki jest były zawodnik Kotwicy Damian Janiak ze średnią ponad 12 punktów, 7 zbiórek i 4 asyst na mecz oraz Mariusz Konopatzki ze średnią blisko 14 punktów, ponad 6 zbiórek i 3 asyst na mecz. Wspomagani są  przez Damiana Szczepanika, Patryka Pułkotyckiego oraz Karola Michałka. Do drużyny w tym tygodniu dołączył rozgrywający Mateusz Kaszowski, który sezon rozpoczął w Asseco Arce Gdyni.
Mocną stroną drużyny z Pelpina są zbiórki. Zajmują oni 2 miejsce w lidze pod tym względem ze średnią 43,6 na mecz. Gorzej radzą sobie z przechwytami zajmując ostatnie miejsce w lidze ze średnią 4,8 na mecz. Bolączką może być również spora ilość strat średnio ponad 17 na mecz.

Mecz ten odbędzie się w Pelplinie 30 października o godzinie 17:00 i dedykowany będzie Stasiowi. Chłopiec cierpi na nowotwór złośliwy oczu zwany retinoblastomą (siatkówczak). Jest to postać obuoczna. Więcej https://www.facebook.com/Sta%C5%9B-walczy-z-siatk%C3%B3wczakiem-111098531240330/ My również wspieramy Stasia i przekazaliśmy na licytację piłkę oraz koszulkę 70-lecia kołobrzeskiej koszykówki z podpisami naszej drużyny. Mecz ten transmitowany będzie na żywo za pośrednictwem strony instat.tv. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama