Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

30 listopada 2022    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2022    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wigilia dla samotnych kołobrzeg paczki zapisy barwinek

Fundacja Wolne Miejsce już po raz 7. zorganizuje w Kołobrzegu wydarzenie wigilijne dla osób starszych, samotnych oraz w kryzysie bezdomności. Podobnie jak w ubiegłym roku z racji trwającej pandemii COVID-19 wydarzenie odbędzie się w formie dowozu paczek na terenie miasta Kołobrzeg. Do rozdysponowania jest 400 paczek z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi oraz przygotowanymi specjalnie na tę okazję życzeniami od Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Fundacji Wolne Miejsce.
Osoby zainteresowane otrzymaniem wigilijnej paczki powinny zgłaszać się bezpośrednio do koordynatora Fundacji Wolne Miejsce w Kołobrzegu (kontakt: 782 168 237 lub kamilbarwinek@o2.pl). Zapisy rozpoczną się w środę, 24 listopada i potrwają do wyczerpania puli 400 paczek. Akcja jest dedykowana osobom zamieszkującym lub przebywającym na terenie Miasta Kołobrzeg.

Paczki zostaną dostarczone w dniu Wigilii Bożego Narodzenia, 24 grudnia.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama