Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

25 września 2022    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2022    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

sowa kołobrzeg


W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu można już podziwiać piękne fotografie Miłosza Kowalewskiego „Kadry Kreślone Piórem”. W piątek, 26 listopada 2021 o godz. 18.00 w Bibliotece przy ul. Frankowskiego 3 odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy i spotkanie z autorem. (Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zaproszenia.)

Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach otwarcia biblioteki ul. Frankowskiego 3. Będzie można ją podziwiać do końca marca 2022 roku.

Zapraszają: Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu, Wydawnictwo Kamera oraz autor – Miłosz Kowalewski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama