Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

23 maja 2022    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2022    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


płynny polar kołobrzeg koncert

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na koncert zespołu Płynny Polar, który odbędzie się dziś o godz. 16:30 w ramach Open sceny RCK na kołobrzeskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Kołobrzeski zespół Płynny Polaru powraca na jeden koncert po długiej nieobecności. Piosenki zespołu w akustycznych aranżacjach zagra główny front formacji w postaci Oliwii Januszewskiej oraz Bartosza Tytusa Jasińskiego. Poza piosenkami zespołu nie zabraknie muzycznych niespodzianek. Dodatkowo będzie to jedyna okazja, żeby posłuchać zespołu na żywo w 5 rocznicę jego założenia.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama