Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kapituła czeka na zgłoszenia do Róży Wiatrów

Do kogo trafi w tym roku Nagroda Organizacji Pozarządowych Kołobrzeska Róża Wiatrów? O tym zdecyduje kapituła. Mimo tego, że miniony rok był dla wszystkich bardzo trudny, wielu członków organizacji społecznych starało się być aktywnym. Tradycyjnie więc nagroda będzie uhonorowaniem tych osób, które swoim wysiłkiem i zaangażowaniem wybiły się ponad przeciętność. Kandydatury można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: Lmir2@op.pl (tel. 513 005 645) na załączonym wniosku zgodnie z regulaminem. Termin składania wniosków  28 stycznia 2022 (każde zgłoszenie zostanie potwierdzone). Organizatorem gali jest Liga Morska i Rzeczna oraz kołobrzeskie stowarzyszenia i organizacje społeczne. Kołobrzeska Róża Wiatrów od dwunastu lat trafia w ręce najaktywniejszych osób i organizacji pozarządowych, za osiągnięcia w pracy i działaniu na rzecz miasta i jego mieszkańców. Wręczenie nagrody nastąpi w dniu 18 lutego 2022 roku w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta.

Nagroda ustanowiona została w 2010 roku. Dotychczasowi laureaci to:
2010 - Marek Padjas – LMiR
2011 – Robert Śmigielski – Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze
2012 - Portowa Ochotnicza Straż Pożarna "Tryton", PSS Społem Kołobrzeg
2013 – Krystyna Gawlik – Klub Pioniera  , Antoni Szarmach – popularyzator Kołobrzegu
2014 - Barbara Biela - WOŚP i Firma Renault Kasprzyk
2015 - Stowarzyszenie Amazonek w Kołobrzegu
2016 -  Stowarzyszenia ,,Victoria” dla Osób Z Chorobą Nowotworową
2017 – Katarzyna Pechman – animator działań społecznych
2018 - Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kołobrzegu
2019 – Uniwersytet Trzeciego Wieku
2020 – Miłośnicy Dawnej Motoryzacji
2021 – Stowarzyszenie Pieśń Żołnierska w Kołobrzegu

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama