Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W wtorek nie będzie wody w Budzistowie i części Kołobrzegu

„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody z rejonu Miasta Kołobrzeg oraz Gminy Kołobrzeg, że w związku z koniecznością usunięcia awarii na magistrali wodociągowej nastąpi konieczność czasowego jej wyłączenia. W związku z powyższym informujemy, że planowane wyłączenie odcinka magistrali wodociągowej nastąpi w dniu 08.02.2022 od godziny 8:00 do godziny 15:00. W efekcie prowadzonych prac wystąpią zakłócenia w dostawie wody dla Miasta Kołobrzeg i Gminy Kołobrzeg polegające na przerwie w dostawie wody dla miejscowości Budzistowo, oraz na terenie miasta przy ul. Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Władysława Łokietka oraz w podanych godzinach nastąpi spadek ciśnienia poniżej minimalnego gwarantowanego dla naszych odbiorców na terenie całego Miasta Kołobrzeg oraz Gminy Kołobrzeg. MWiK Sp. z o.o. wyznacza zastępcze, mobilne punkty poboru wody dla obszarów pozbawianych dostawy wody w dniu 08.02.2022 r od godziny 800:
1. Budzistowo - ul. Kasztelańska - parking przy skrzyżowaniu z ul. Kołobrzeską
2. Kołobrzeg - skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i Władysława Łokietka
3. Kołobrzeg - ul. Władysława Jagiełły

Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu prac montażowych, nastąpi zmętnienie wody na terenie Miasta Kołobrzeg, które może utrzymywać się przez okres kilku dni. Zmętnienie wody nie będzie powodować zagrożenia życia i zdrowia odbiorców. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama