Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Patrick the Pan - Koncert w Regionalnym Centrum Kultury

O ludziach takich jak on Amerykanie z podziwem mówią: self-made man. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Jego wszystkie cztery do tej pory wydane albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy oraz publiczność. Mowa o artyście występującym pod pseudonimem Patrick the Pan. To Piotr Madej, alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa.Patrick miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak Open’er, OFF Festival czy Męskie Granie, występuje również jako muzyk z Dawidem Podsiadło. W Kołobrzegu wystąpi z programem z najnowszej, 4. płyty "Miło wszystko". Szczegóły oraz materiały graficzne w załącznikach.

20.02.2022 (niedziela), g. 19.00, sala widowiskowa RCK

Bilety: 60 zł (normalny/w dniu koncertu), 50 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama