Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Problemy z wodą w gminie Dygowo

Z uwagi na przyczyny niezależne od Spółki „Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” w Kołobrzegu informujemy mieszkańców Gminy Dygowo o braku możliwości dostawy wody z istniejącego ujęcia wody w Skoczowie.

W związku z powyższym MWiK Sp. z o.o. w Kołobrzegu wskazuje zgodnie z regulaminem zastępczy punkt poboru wody przy ul. Artyleryjskiej 3 w Kołobrzegu oraz dodatkowo informujemy, że na czas braku wody w dniu dzisiejszym, tj. 21.02.2022 r. woda będzie dostarczana za pomocą beczkowozu objazdowego do miejscowości Jazy, Włościbórz, Skoczów, Łykowo, Kłopotowo, Piotrowice, Wrzosowo.

Dostarczenie wody i odbiór ścieków zostanie niezwłocznie przywrócony po usunięciu awarii przez Spółkę Energa Operator.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama