Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Problemy z wodą w gminie Dygowo

Z uwagi na przyczyny niezależne od Spółki „Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” w Kołobrzegu informujemy mieszkańców Gminy Dygowo o braku możliwości dostawy wody z istniejącego ujęcia wody w Skoczowie.

W związku z powyższym MWiK Sp. z o.o. w Kołobrzegu wskazuje zgodnie z regulaminem zastępczy punkt poboru wody przy ul. Artyleryjskiej 3 w Kołobrzegu oraz dodatkowo informujemy, że na czas braku wody w dniu dzisiejszym, tj. 21.02.2022 r. woda będzie dostarczana za pomocą beczkowozu objazdowego do miejscowości Jazy, Włościbórz, Skoczów, Łykowo, Kłopotowo, Piotrowice, Wrzosowo.

Dostarczenie wody i odbiór ścieków zostanie niezwłocznie przywrócony po usunięciu awarii przez Spółkę Energa Operator.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama