Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wiec poparcia dla Ukrainy. Na Placu Ratuszowym

W związku z obecną sytuacją na Ukrainie jutro na Placu Ratuszowym w Kołobrzegu odbędzie się wiec poparcia dla Ukrainy. Inicjatywa jest wspierana przez Konsula honorowego Ukrainy Henryka Kołodzieja, Przewodniczącego Związku Ukraińców w Koszalinie Romana Biłasa i Annę Mieczkowską jako gospodarz miasta.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o tym wydarzeniu, które stanowi wyraz solidarności i jedności z Narodem Ukraińskim.

Dodatkowo, w związku z ogłoszoną przez Prezydent Mieczkowską zbiórką materiałów opatrunkowych i higienicznych w sobotę w godzinach 10:00-18:00 artykuły będą przyjmowane przez Urząd Miasta (wejście od dawnego PUP)

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama