Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Od 11 marca rusza deratyzacja w miejskich parkach

Od 11 marca do końca miesiąca zostanie przeprowadzona deratyzacja w miejskich parkach. Stąd gorąca prośba do wszystkich właścicieli czworonogów - uważajmy na nasze zwierzęta domowe podczas spacerów.

Obowiązkowej deratyzacji podlegają wszystkie nieruchomości na terenie miasta. W przypadku terenów użyteczności publicznej (np. parki i skwery) obowiązek ten spoczywa na gminie miasto Kołobrzeg.
Preparat oraz tabliczki informacyjne zostaną umieszczone na terenie Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, na terenie Skweru im. kdmr Stanisława Mieszkowskiego, Parku im. Stefana Żeromskiego oraz w pasie technicznym ul. Sułkowskiego wraz z przylegającym do drogi fragmentem Parku im. Aleksandra Fredry oraz w okolicach Bulwaru Szymańskiego, molo i wydmach.

Zwierzęta należy wyprowadzać pod kontrolą, bezwzględnie na smyczy. Preparaty gryzoniobójcze mogą być śmiertelnie niebezpieczne dla zwierząt domowych.
Jeśli spożycie trutki nastąpiło na naszych oczach, w ciągu ostatnich maksymalnie 2-4 godzin należy udać się do lekarza weterynarii. Pamiętajmy też, że preparatów gryzoniobójczych nie należy dotykać.
Deratyzacja jest obowiązkowo przeprowadzana dwa razy w roku – w okresie jesiennym i przed wiosną.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama