Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Musical "Zagubieni w czasie" w RCK już 3 kwietnia

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza 3 kwietnia 2022 r. o godzinach 17.00 i 19.00 na widowisko muzyczno - taneczne pt. „Zagubieni w czasie” według scenariusza i w reżyserii Justyny Greczyńskiej i Elżbiety Downarowicz.  

Trzynastoosobowa grupa dzieci i nastolatków, w wyniku splotu dość niesprzyjających okoliczności, trafia do „Krainy” dobrodusznego, choć odrobinę egoistycznego Międzyczasa, gdzie wszystko podporządkowane jest Międzytańcu spokrewnionym z Międzypiosenką. Spotykają w niej swoich najbliższych, którzy ich kompletnie nie poznają, bo za pomocą magii tam właśnie ich rodzice, ciocie i wujkowie realizują swoje niespełnione marzenia. Międzyczas stawia przed gromadką Zagubionych w czasie bardzo trudne zadanie, bowiem wyłącznie za pomocą piosenek mogą oni wrócić do rzeczywistego świata. Czy uda im się nastawić odpowiednią płytę na staromodny gramofon? Na to pytanie odpowiemy już podczas premiery. Serdecznie zapraszamy!s

OBSADA:
Mateusz Stawicki – Międzyczas

Zagubieni w czasie:
Izabela Falko, Daniel Falko, Wiktor Greczyński, Antonina Gromska, Lena Jania, Aleksander Leksiński, Nikoletta Leksińska, Borys Pawlak, Maja Pawlak, Aleksandra Politowska, Nadia Politowska, Zuzanna Politowska, Tymon Romanowski

Mieszkańcy „Międzytańca spokrewnionego z Międzypiosenką”:
Agnieszka Borek, Katarzyna Bryksa, Elżbieta Downarowicz, Kornelia Downarowicz, Zaira Fitał, Sebastian Grajek,  Justyna Greczyńska, Rafał Greczyński, Kuba Kolos, Ewelina Krzesińska, Gabriela Mularczyk, Małgorzata Mularczyk, Karolina Politowska, Marta Politowska (Migrena), Marta Politowska, Ewelina Romanowska, Aneta Sielczak, Dawid Tenderenda, Patrycja Tenderenda – Leksińska.

Choreografia:
Utalentowana wybitnie rodzina Greczyńskich w składzie: Justyna, Kacper i Wiktor oraz wprawiona w bojach żeńska reprezentacja Downarowiczów: Elżbieta, Kornelia i Sylwia.
Stroje: Justyna Greczyńska, Małgorzata Mularczyk, Marta Politowska
Scenografia: Ireneusz Szuniewicz, Elżbieta Downarowicz, Waldemar Politowski
Dźwięk: Kuba Kolos, Agata Ulewicz
Światła: Marek Dębski, Elżbieta Downarowicz, Sylwia Downarowicz - Pokorzyńska
Zdjęcia: Marek Łoś
Scenariusz i  reżyseria: Elżbieta Downarowicz i Justyna Greczyńska.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama