Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Spotkanie autorskie Jana Śleszyńskiego

Zapraszamy na spotkanie autorskie Jana Śleszyńskiego podczas którego zaprezentuje swoją kolejna książkę pt. „Najważniejsza”. Jest to ostatnia część trylogii na którą składają się poprzednio wydane „Czyszczenie broni” i „Przepustka od Pana Boga”. Spotkanie odbędzie się dnia 8 kwietnia o godzinie 18 00 w Kołobrzegu w Sali Koncertowej ratusza.  Poprowadzi je i fragmenty książki czytać będzie Wojtek Czaplewski, a oprawę muzyczna zapewni Maciek Wódz.
Serdecznie zapraszamy.  

Najważniejsza Opowieść o późnym PRL- u: klimatyczna, mocna i prawdziwa. Przedstawia burzliwy czas przemian ustrojowych w 1989 roku. Opisuje rzeczywistość pełną absurdów i niedorzeczności, a w tym wszystkim ludzi, którzy na przekór wszystkiemu próbują po prostu być szczęśliwi. „Najważniejsza” to poruszająca opowieść o wierności, zaufaniu i sile jaką daje prawdziwa miłość

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama