Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Spotkanie autorskie Jana Śleszyńskiego

Zapraszamy na spotkanie autorskie Jana Śleszyńskiego podczas którego zaprezentuje swoją kolejna książkę pt. „Najważniejsza”. Jest to ostatnia część trylogii na którą składają się poprzednio wydane „Czyszczenie broni” i „Przepustka od Pana Boga”. Spotkanie odbędzie się dnia 8 kwietnia o godzinie 18 00 w Kołobrzegu w Sali Koncertowej ratusza.  Poprowadzi je i fragmenty książki czytać będzie Wojtek Czaplewski, a oprawę muzyczna zapewni Maciek Wódz.
Serdecznie zapraszamy.  

Najważniejsza Opowieść o późnym PRL- u: klimatyczna, mocna i prawdziwa. Przedstawia burzliwy czas przemian ustrojowych w 1989 roku. Opisuje rzeczywistość pełną absurdów i niedorzeczności, a w tym wszystkim ludzi, którzy na przekór wszystkiemu próbują po prostu być szczęśliwi. „Najważniejsza” to poruszająca opowieść o wierności, zaufaniu i sile jaką daje prawdziwa miłość

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama