Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zaproszenie na turniej szachowy dla dzieci

Gminny Klub Szachowy Solny zaprasza uczniów  Szkół Podstawowych na trzeci turniej szachowy z cyklu Grand Prix CoffeDesk pod patronatem Wójta Gminy Kołobrzeg. Trzecie zawody z cyklu  odbędą się w najbliższą sobotę 9 kwietnia 2022r. o godzinie 10:00 w Centrum Sportów Wodnych w Dźwirzynie przy ulicy ul. Jachtowej 38.

Turniej rozegrany zostanie w dwóch grupach: dla klas I-III oraz dla klas IV-VIII.

Po dwóch rozegranych turniejach najlepszymi zawodnikami w grupie starszej są: Bartosz Wojnicz i Wojciech Cirin (po 88 pkt). Trzecie miejsce zajmuje aktualnie Hanna Byszewska – 76 pkt.

W  grupie klas 1-3 pierwsze dwa miejsca z dorobkiem 96 punktów zajmują: Adam Oniszko i Szymon Liszewski. Na trzecim miejscu na chwilę obecną zajmują Jan Gardzielik  i Adam Smoląg, którzy zgromadzili po 72 pkt.

W najbliższą sobotę będzie więc kolejna szansa na zdobycie punktów w naszym turnieju, na który zapraszamy.

Zapisy dostępne przez stronę internetową, lub na email sędziego: miloszrog@op.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama