Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dni Kołobrzegu już 21 maja, zobacz program

Prezydent Miasta Anna Mieczkowska serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Dni Kołobrzegu, a szczególnie do wzięcia udziału w przemarszu ulicami miasta 21 maja 2022 r.

Jedną z atrakcji będzie koncert zespołu De Mono, który w bieżącym roku obchodzi 35-lecie działalności. Koncert odbędzie się w sobotę 21 maja o godz.20.00 w Porcie Pasażerskim. Wstęp wolny. W załączniku szczegóły imprezy. Dni Kołobrzegu związane są z datą 1255 r., kiedy Kołobrzeg otrzymał prawa miejskie; obchodzimy więc 767 rocznicę tamtego wydarzenia. 

Jednocześni informujemy, że w związku z przemarszem wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.  Start ok. godziny 11.40, zaplanowano trasę ulicami: Armii Krajowej, Dworcowa, Zwycięzców,  Solna, Reymonta, Rodziewiczówny, Mickiewicza, Towarowa do portu pasażerskiego przy latarni morskiej. Planowane zakończenie ok. godziny 12.15.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem na plakacie.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama