Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Dzień Dziecka z MOSiREM

"Dmuchana Hala czyli Festiwal Dmuchańców" to będzie szalona zabawa dla najmłodszych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
1 czerwca w Hali Milenium od godziny 9:00 do godziny 18:00 dzieci skorzystają z 9 sztuk dmuchanych zamków, zjeżdżalni, torów przeszkód. Będzie również strefa gastro, w której można będzie kupić popcorn, nachosy, soczek, wodę i inne smakołyki.

Wstęp wolny!

INFORMACJE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH
Zapisy grup :
Zainteresowanych nauczycieli, którzy w godzinach szkolnych 9:00 – 15:00 chcieliby przyjść z grupami/klasami prosimy o kontakt w celu skoordynowania grafiku wejść.

Brak kontaktu może spowodować, że grupa nie zostanie przyjęta z powodu dużej ilości osób jednocześnie.

KLASY/GRUPY/GRUPY ZORGANIZOWANE: kontakt tel. 788671395,
email: w.gall@mosir.kolobrzeg.pl
*** Klasy, grupy wyłącznie pod opieką wychowawcy


INFORMACJE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH:
Za dzieci przebywające na hali podczas wydarzenia odpowiadają rodzice/opiekunowie prawni.


*** Organizator nie zapewnia uczestnikom jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu chorób, jakie mogą wystąpić w związku z uczestnictwem w wydarzeniu oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.

Pełną odpowiedzialność za osoby uczestniczące w wydarzeniu ponoszą opiekunowie.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki mające miejsce podczas wydarzenia.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama