Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Dzień Dziecka z Kotwicą Kołobrzeg

Już w najbliższą sobotę Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym boisku Bałtyk Koszalin. Przed meczem agora stadionu przepełni się atrakcjami dla najmłodszych! Ciasta, popcorn, malowanie twarzy czy dmuchańce. To będzie czekało na wszystkie dzieci, które pojawią się tego dnia przy stadionie. O godzinie 13:30 odbędzie się pokazowy trening dla wszystkich dzieci, który przeprowadzą trenerzy naszego klubu! Tego dnia każde dziecko wejdzie na spotkanie z Bałtykiem Koszalin ZA DARMO!

https://www.facebook.com/events/s/dzien-dziecka-z-kotwica-ko%C5%82obr/738433920694579/

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama